Úrazové pojištění

Úrazové pojištění je vhodné využít v případě, pokud máte zájem krýt pouze rizika spojená s úrazem či úmrtím. Dají se zde sjednat také tzv. připojištění, která rozšiřují tento produkt o další možnosti. Pokud hledáte nejlevnější variantu, jak zajistit sebe a své blízké, může být úrazové pojištění vhodnou volbou.

Úrazové pojištění

Úrazové pojištění zajišťuje pojistníka a osoby pojištěné před případným úrazem nebo úmrtím po celou dobu placení pojistky. Pokud dojde k plnění pojistné události, bude vyplaceno obmyšlené osobě pojistné v předem stanovené hodnotě.

Nevýhodou tohoto produktu je jednorázovost, tzn., částka kterou pravidelně budete platit za pojištění, pokrývá v celé výši vaše pojištění a vy jako plátce z ní v případě bezeškodného průběhu nezískáte na konci pojistné doby žádný zůstatek. Z tohoto důvodu vznikly produkty jako Investiční životní pojištění nebo kapitálově životní pojištění, které dávají pojistníkovi možnost zhodnocení vkladu v některém z vybraných fondů.

Doporučení 

Hledáte levný způsob, jak finančně zajistit svou rodinu před nečekanými událostmi? Spojte se s námi přes kontaktaktní formulář a my Vám pomůžeme se správnou volbou vhodného produktu, který splní Vaše požadavky.