Sms půjčky nelze pojistit

Máte několik menších půjček a nezvládáte je z důvodu nemoci splácet? Musíte situaci řešit. Sms půjčky nelze pojistit proti neschopnosti splácet. Tento produkt je určen pro dlouhodobé půjčky.

Sms půjčky si nepojistíte

Krátkodobé půjčky, mezi které tyto nebankovní sms půjčky patří musíte uhradit do jednoho měsíce. Nebankovní společnosti tedy nenabízí možnost nechat si je pojistit proti neschopnosti splácet. Toto pojištění se vztahuje na dlouhodobé půjčky. Pojistné platíte zároveň se splátkou půjčky, tudíž se vám mírně navýší. Pokud však nemůžete půjčku splácet, pojišťovna za vás přebere několik měsíčních splátek a vy si alespoň trošku odlehčíte.

Sms půjčky vrátíte do jednoho měsíce ode dne, kdy vám byly vyplaceny. Pokud termín nemůžete dodržet, je možné si termín pouze prodloužit až o jeden měsíc. Podmínkou je zaplatit menší poplatek za prodloužení, který se pohybuje v řádu zhruba 10% z půjčené částky. Prodloužení je možné provést 2x. Získáte tak k dobru až 60 dní.

Co dělat když nemohu splácet?

  • Prodlužte si termín
  • Požádejte o alternativní splátkový kalendář
  • Problém řešte včas

Výhody sms půjčky

Sms půjčky jsou krátkodobé půjčky neúčelové a pokud potřebujete peníze ihned, pak jsou to pravé. Zasláním jedné sms zprávy získáte obratem požadovanou částku, která může být až 12 000 Kč. Peníze můžete využít ve svůj prospěch. V případě, že nemůžete uhradit splátku v termínu, jednoduše si ji prodlužte. Sms půjčky využívají především osoby s nízkými příjmy jako studenti či rodiče na mateřské. Výhodou je snadná dostupnost, rychlost vyplacení. Smlouva je jasně daná, přehledná a ihned víte, kolik musíte vrátit. Sms půjčky neslouží na úhradu jiných dluhů.