Rychlé půjčky před výplatou na cestovní pojištění

I když prázdniny skončili, ne každý má vyčerpano dovolenou. Mnoho lidí to nechalo na září a proto je i teď téma cestovního pojištění vhodné. Cestovní pojištění vám ušetří mnoho starostí. Můžete ho zaplatit díky rychlé půjčky před výplatou.

Na co je cestovní pojištění?

Při svých cestách do zahraničí vám cestovní pojištění pomůže s úhradou výloh na léčení v případě úrazu i nečekané nemoci. Většinou jde o vysoké částky a rychlé půjčky před výplatou na jejich úhradu stačit nebudou.

Cestovní pojištění si v současné době neuzavře téměř 20% klientů. Můžete si ho přitom uzavřít na pobočce své pojišťovny nebo online. Mnohé pojišťovny vám nabídnou vysokou slevu, podobně jako při sjednávání nebankovní půjčky. Mnoho zákazníků má uzavřeno cestovní pojištění u kreditní karty. Je však s nízkými limitem a mnohdy všechny náklady nepokryje. Pokud limit překročíte, musíte hradit zbytek ze své kapsy, což umožní půjčky bez registru.

rozsah služeb cestovního pojištění

  • úhrada nákladů na léčení
  • úhrada škod za ztracené kufry
  • asistenční služby
  • kvalitní servis

Rychlé půjčky před výplatou na úhradu pojistného

Cena cestovního pojištění je pouze pár korun. Můžete si ho uhradit jednorázově. V případě odjezdu na delší dobu jsou možné i splátky. Najednou uhradíte pojistné pomocí rychlé půjčky před výplatou. V zahraničí vás může potkat mnoho nehod a je lepší být chráněn tímto způsobem, zejména pokud jedete za zážitky a sportem. Rizikové sporty a ztrátu zavazadel si nechte připojistit. Pojistné se odvíjí od výše limitů pojistného plnění. Pro výběr nejlevnější varianty využijte online srovnání. Ušetříte peníze i čas a i prostřednictvím srovnávače si můžete okamžitě pojištění sjednat.