Rychlá půjčka ihned se nedá pojistit

Mnohé nebankovní půjčky i půjčky v bance si můžete nechat pojistit proti neschopnosti splácet. V případě, že onemocníte nebo přijdete o práci, se vašich splátek ujme pojišťovna.

Rychlá půjčka ihned nelze pojistit

Rychlá půjčka ihned patří mezi půjčky nebankovní a je krátkodobá. Půjčit si peníze můžete pouze na několik dní. Z toho důvodu není možné si ji pojistit proti neschopnosti splácet. Toto pojištění se hodí pouze u dlouhodobých finančních produktů.

Dlouhodobá půjčka umožní pojištění sjednat přímo u podpisu smlouvy. Musíte však počítat, že se vám půjčka prodraží o poplatky na pojištění. Ty hradíte každý měsíc se splátkou půjčky. Toto opatření je výhodné zejména pokud máte rodinu a potřebujete ji ochránit před případnými problémy. Při sjednání pojištění se seznamte s pojistnými podmínkami, ať víte, na co se pojištění vztahuje a za jakých podmínek a jak dlouho jej můžete uplatnit.

pojištění proti neschopnosti splácet se hodí při

  • dlouhodobé nemoci
  • těžkém úrazu
  • ztrátě příjmu

Co je rychlá půjčka ihned

Rychlá půjčka ihned je krátkodobá půjčka poskytovaná výhradně nebankovními společnostmi. Výhodou je online sjednání a rychlé vyřízení, žádné poplatky předem. Peníze vrátíte do jednoho měsíce v jedné splátce. Prodloužení nebankovní půjčky je možné až o dalších třicet dní. Pokud splníte podmínky, můžete se kdykoliv vrátit pro další půjčku.
Nebankovní rychlá půjčka ihned neumožňuje pojištění díky svému krátkému trvání. Předpokládá se, že zákazníci jsou schopni vrátit nízké částky z výplaty. K dispozici je možnost kdykoliv si půjčit další půjčku a proto se tento způsob ochrany zákazníků v tomto případě neřeší.