Rozbila se vám pračka? Půjčka 5000 korun vám pomůže

Rozbila se vám pračka? Půjčka 5000 korun vám pomůže

Pračka je jeden ze spotřebičů, bez kterého se zkrátka nedá obejít. Ale i ona má jen omezenou životnost. Rozbila se vám? Neměli byste s opravou čekat zbytečně dlouho, nosit špinavé prádlo k sousedům určitě není nejlepší řešení. Nemáte na opravu dost peněz? Půjčka 5000 korun může být ještě dnes na vašem účtu.

Půjčka 5000 korun vám hned pomůže

Jedná se o krátkodobou půjčku. Doba splatnosti je 7 až 45 dnů, takže jakmile obdržíte výplatu či podporu v nezaměstnanosti, můžete ji splatit a mít po problémech. Navíc ani nemusíte shánět ručitele nebo prokazovat svůj příjem. Je to typ půjčky bez registru, není problém ani to, pokud máte záznam v trestním rejstříku.

Jak zařídit, aby mi půjčka 5000 korun přišla už dnes?

Máte dvě možnosti. Tou první je půjčka online. Na oficiálních webových stránkách poskytovatele vyplníte a odešlete jednoduchý formulář. Do deseti minut budete informováni, zda vám půjčka byla schválena. Druhou možností je žádost prostřednictvím SMS. Stát vás bude stejně jako SMS klasická, tedy obvykle maximálně 3 koruny.

Kdo si může o půjčku zažádat?

Splnit musíte jen tři kritéria:

  • být občanem České republiky
  • být ve věku od 20 do 75 let

Jaké jsou další možnosti?

Pokud nechcete spoléhat na opraváře a uvažujete o koupi zcela nové pračky, můžete si požádat o půjčku dlouhodobou. Díky ní si budete moci půjčit více peněz na delší dobu. Dobře si ale pročtěte podmínky půjčky, abyste neplatili zbytečně vysoké úroky a penále.