Půjčka v hotovosti pro nákup pozemku

Bydlení v bytě není pro vás? Je na čase poohlédnout se po vhodném pozemku, na kterém se bude vyjímat váš nový dům či rekreační nemovitost. Není neobvyklé, že pozemky v lukrativní lokalitě nejsou levnou záležitostí, s námi to však hravě zvládnete. Půjčka v hotovosti se na nákup pozemku zcela jistě bude hodit.

Půjčka v hotovosti je skvělým řešením při nákupu pozemku

Pokud se vám podaří najít hezký pozemek, často je zprostěn všech inženýrských sítí, které jsou důležité k výstavbě nemovitosti pro bydlení.Půjčka v hotovosti zaplatí připojení ke kanalizaci, vodovodu, elektrice a plynu, které patří rovněž mezi finančně náročnější položky. Toužíte po velkém statku s obrovskými pozemky, na kterých se budou pást koně a hospodářský dobytek?

Půjčka v hotovosti na velký pozemek. Pozemky s ornou půdou jsou i v dnešní době žádané, ačkoliv cena za m2 není většinou závratně vysoká, celková cena za desítky tisíc m2 pozemku se suma kompenzuje a zastane tak místo nejexkluzívnějších stavebních pozemků v žádaných lokalitách. Je třeba brát v potaz velikost pozemku vůči velikosti budoucí nemovitosti. Pokud chcete dostatečně velkou zahradu okolo domu, pak je třeba vybrat pozemek o něco větší. Informujte se na příslušném katastru nemovitostí a pozemků, je důležité zjistit, zda se k pozemku nevztahuje věcné břemeno, finanční pohledávky, jestli se nenachází v ochranném pásmu, apod. I samotný pozemek, který zaplatí nebankovní půjčky se zástavou, lze nechat pojistit.

Co je třeba brát v potaz při výběru pozemku:

  • velikost pozemku
  • velikost budoucí nemovitosti
  • inženýrské sítě
  • zda se nevztahuje na pozemek věcné břemeno

Bydlete na svém pozemku

Faktory, které jsou zásadní, a které vám mohou koupi pozemku výrazně prodražit. Nebankovní půjčky jsou na koupi pozemku ideální. Bydlete co nejdříve bez zbytečných komplikací. I bez potřebných finančních prostředků můžete od snění o vlastním bydlení postoupit do reality a těšit se z každého dne ve svém vlastním domku. Půjčka v hotovosti vám pomůže s nákupem i výběrem vhodného pozemku.