Půjčka před výplatou než dojdou peníze za úraz v práci

Od října se odškodnění za úrazy, které se vám stanou v práci se více než zdvojnásobí. Nyní můžete za pracovní úraz dostat o stovky tisíc korun více. Než peníze od pojišťovny příjdou, pomůže vám půjčka před výplatou.

Půjčka před výplatou než příjde odškodné

Díky novele zákoníku práce budou změněny i tabulky podle kterých se vypočítává výše odškodného. Pokud jste přišli kvůli úrazu o peníze, pomohou krátkodobé půjčky. Každý zaměstnavatel je pojištěn ze zákona na odpovědnost za pracovní úrazy a nemoci z povolání pro své zaměstnance. Pokud dojde k úrazu při výkonu práce nebo má zaměstnanec nemoc z povolání a třeba i trvalé následky, má nárok na bolestné a odškodné za ztížení společenského uplatnění. Půjčka před výplatou vám příjde vhod, pokud nemůžete kvůli úrazu do práce.

Pojištění od zaměstnavatelů odchází ke dvěma pojišťovnám, které na něj mají v ČR monopol. Jen v loňském roce bylo vyplaceno na bolestném 186 miliónů a na ztížení společenského uplatnění (za trvalé následky) 230 milionů korun. Pojišťovnám se sníží pouze částka kterou odvádí jako přebytek do státního rozpočtu. Nebankovní půjčky umožní uhradit nejnutnější výdaje, než vám vyplatí odškodné.

Jak vyřešit výpade peněz než dostanu odškodné?

  • pomocí krátkodobé půjčky
  • pomocí půjčky online
  • z vlastních finančních rezerv

Dvojí metr

Největším problémem, který je potřeba však dořešit je skutečnost, že úraz v práci a mimo ni se odškodňuje podle jiných principů. Úrazy v práci jsou hůře odskodňovány. U zranění mimo zaměstnání je strop odškodnění pro ty nejtěžší úrazy deset milionů, při úrazech v práci je to pouhých pět milionů. Než vám příjde pojistné, pomůže půjčka před výplatou.