Půjčka online

Nebankovní půjčka je jednoduchým způsobem, jak si snadno a rychle půjčit peníze. Půjčka online je ideální variantou, kdy není potřeba někam dojíždět, abyste si vyřídili půjčku. Stačí mít přístup na internet.

Co je půjčka online?

Půjčky, které sjednáváme na delší či kratší dobu v nebankovním sektoru, lze sjednat dvěma způsoby. Podle toho je nazýváme půjčka online nebo sms půjčky. Půjčky snadno využijete na zaplacení pojištění majetku, tábora či školy v přírodě a dalších výdajů v domácnosti.
Krátkodobé půjčky vám pak přijdou vhod zejména v situacích, kdy není možné počkat na připsání výplaty na váš bankovní účet nebo naopak na termín výplaty nechcete čekat. Stačí si vyplnit jednoduchý formulář u vybraného poskytovatele půjčky. Po odeslání žádosti je schvalována a okamžitě vyplacena.

kdy je vhodné uvažovat o půjčce:

v případě, že čekáte na výplatu a chybí vám hotovost
na nečekané výdaje
na úhradu pojistného, splátek
kdykoliv nechceme čekat na výplatu

Uhraďte si pojistné, půjčka vám to umožní hned

Rozhodli jste se uzavřít smlouvu s pojišťovnou například na životní pojištění? Pak se půjčka online hodí na úhradu prvního měsíčního pojistného, na základě kterého začne vaše pojistná smlouva platit. K vyřízení půjčky nepotřebujete nic víc, než mít platné doklady totožnosti, číslo účtu a musíte být občanem ČR s trvalým bydlištěm kdekoliv na území. Půjčky nejsou poskytovány pouze osobám v insolvenci. Půjčka je vyřízena do šedesáti minut pokud si zvolíte variantu rychlé půjčky. Peníze jsou zasílány převodem na váš bankovní účet nebo poštovní poukázkou. Tyto varianty si můžete nastavit sami při sjednávání půjčky.