Půjčka na nemovitost

Plánujete koupi nemovitosti nebo je váš sen bazén? Půjčka na nemovitost vám umožní zakoupit dům s bazénem či vybudovat bazén ke stávajícímu domu.

Půjčka na nemovitost i bazén

Horké léto přímo láká osvěžit se v bazénu. Podle jakých kritérií bychom si měli vybrat domácí bazén? Nabídka bazénů na trhu je široká, vybírat lze z desítek druhů, z různých materiálů – plastové nebo dřevěné s vnitřní fólií, samonosné z PVC, ocelové, laminátové a další. Zvláštní kategorií jsou takzvané startovací bazény. Nejjednodušší mají vrchní nafukovací prstenec a při napuštění vody se postaví samy. Výhodou je, že se snadno dají přesouvat na jiné místo a nízká pořizovací cena. Nevýhodou je, že se v nich nedá plavat a mají i omezenou životnost, protože jsou náchylné na protržení. Dlouhodobá půjčka na nový bazén.

Komfortnější koupání nabízejí klasické zapuštěné bazény. Jejich pořízení se vyplatí projednat s odborníky. V nabídce prodejců jsou klasické zapuštěné bazény ve velkém množství velikostí, tvarů a s variabilními výškami dna. Mají výrazně delší životnost než bazény nadzemní a jsou odolnější proti povětrnostním vlivům, UV záření i působení bazénové chemie. Půjčky se zástavou na koupi domu i bazénu.

Půjčka na nemovitost má tyto výhody:

  • rychlé vyřízení
  • minimum dokladů
  • žádné poplatky předem
  • úroky srovnatelné s bankou
  • předčasné splacení kdykoliv

Pořiďte si bazén

Co se týče materiálů, bazény ze sklolaminátu tvoří pevná polyesterová skořepina zesílená sklolaminátovými vlákny, takže mají hladký povrch bez jakýchkoliv spojů. Pro lepší tepelnou izolaci se na ně stříká polyuretanová vrstva. Tyto typy bazénů mají rychlou a poměrně jednoduchou montáž, výhodou je i jejich snadná údržba, a to díky hladkému povrchu sklolaminátu. Mají poměrně dobrou mechanickou odolnost a odolnost vůči chemikáliím používaným při úpravě bazénové vody, je stabilní i s ohledem na široké teplotní rozmezí. Výběr tvarů a barev je však v této kategorii omezený a celkový vzhled bazénů je spíše na nižší úrovni. Množství velikostí a tvarů nabízejí kompozitní bazény, u kterých si můžete vybrat ze široké nabídky barev a vzorů bazénové stěny. Těleso bazénu tvoří speciální panely z kompozitních materiálů, které jsou velmi pevné a tuhé. Mnoho firem nabízí bazény na splátky, tak si můžete dovolit i kvalitnější typ, který bude sloužit bez chyb a častých oprav mnoho let. Nechcete jej na splátky? Pomůže půjčka na nemovitou věc.