Půjčka na mateřské vám rychle pomůže

Péče o miminko je práce nejen fyzicky a psychicky, ale také finančně náročná. Řada nastávajících rodičů si to ani nedokáže představit. Proto se také běžně stává, že je neustálé náklady překvapí a nakonec je nemají z čeho hradit. Stalo se to i vám? Není na tom nic, za co byste se měli stydět. Hledáte řešení? Tím je půjčka na mateřské.

Půjčka na mateřské a její charakteristika

Jedná se o speciální typ půjčky do výplaty. Doba splatnosti je 7 až 45 dnů, takže ji splatíte hned, jak vám přijde podpora na mateřské dovolené. Pokud ale budete potřebovat, není problém si půjčku nechat prodloužit. Je to možné hned dvakrát, pokaždé o 30 dnů. Výše půjčky je 500 až 10 000 korun. Nepotřebujete ručitele ani potvrzení o svém příjmu. Půjčit si mohou i lidé, kteří mají záznam v registru dlužníků nebo trestním rejstříku. Nemusíte navíc chodit na žádnou osobní schůzku a řešit, kdo se po dobu vaší nepřítomnosti postará o miminko.

Půjčka na mateřské – jak na to?

  • první možností je půjčka online, kdy na webu poskytovatele vyplníte formulář, který tam pro vás je připravený
  • druhou možností je zaslat speciální SMS
  • obě možnosti jsou velice snadné a rychlé
  • do deseti minut vám přijde zpráva, zda vám půjčka byla schválena
  • pokud vše dobře dopadne, bude rychlá půjčka ihned na vašem bankovním účtu

Jaké jsou další možnosti?

Zkusit můžete i kreditní kartu nebo kontokorent, díky němuž si ze svého bankovního účtu budete moci vybírat do mínusu. V obou případech ale budete muset zaplatit poměrně vysoké úroky.