Potřebujete zaplatit pojistné? Pomůže půjčka před výplatou

Prošvihli jste termín pro zaplacení pravidelného pojistného a výplata nikde? Půjčka před výplatou vám pomůže. Můžete si ji sjednat online i pomocí sms zprávy.

Půjčka před výplatou nejen na úhradu pojistného

Každý z nás čas od času potřebuje zaplatit nečekané výdaje i ty plánované. Bohužel se může stát že se jinak pravidelná výplata opozdí a nám nezbyde nic jiného, než si půjčit. Půjčka 5000 vám na úhradu pojistného plně postačí. Výhodou této půjčky je, že nemusíte opustit teplo domova, aby jste si půjčili. Sms půjčka je velmi snadná varianta, jak si půjčit. Pouze stačí odeslat jednoduchou sms zprávu, ve které uvedete, kolik si chcete půjčit. Po schválení žádosti je půjčka obratem vyplacena. Půjčit si můžete do 12 000 korun se splatností jeden měsíc.

Výhody půjčky do výplaty:

  • je krátkodobá, netrápí vás splátky
  • online vyřízení
  • rychlá výplata
  • maximální vstřícnost
  • jednoduchá žádost

Bez podpisu smlouvy

Půjčky do výplaty jsou produktem, který nevyžaduje podpis smlouvy. U online půjčky je potřeba odsouhlasit obchodní podmínky, případně smlouvu podepsat unikátním kódem, jež obdržíte v sms zprávě. Díky nižším částkám, které pomocí krátkodobé půjčky získáte, není do 5000 korun ze strany společnosti nutné uvádět sazbu RPSN. Na poplatky se tedy ptejte předem. Mnoho společností vám nabídne první půjčku bez úroků. Můžete si tak produkt vyzkoušet. Nepřišly platby od klientů? S pomocí této bezúročné krátkodobé půjčky zaplatíte složenky a peníze vrátíte jen v té výši v jaké jste si půjčili.