Nová poradna na LinkedIn od AXA

zivotnipojFinanční skupina AXA spustila na LinkedIn vzdělávací skupinu s názvem „Průvodce vaší finanční budoucností“. Hlavním záměrem je v obecné rovině zvyšování finanční gramotnosti veřejnosti, funguje ale především jako osobní poradna. Díky interaktivnímu obsahu mohou uživatelé klást konkrétní dotazy, které s nimi poté individuálně řeší specialisté z AXA.

Hlavní cíle poradny na LinkedIn

Cílem této vzdělávací skupiny je především pomáhat zájemcům se zabezpečením života, zdraví, důchodu, a v neposlední řadě také s investicemi. Zkušení experti ze skupiny AXA tak s jednotlivci individuálně řeší jejich aktuální životní situaci, a jsou schopni jim poskytnout odborné rady, které jim mohou pomoci pro lepší plánování jejich finanční budoucnosti.

Vždy aktuální informace

Obsah stránky je pravidelně aktualizován a doplňován o nové a aktuální informace z oblasti pojišťovnictví a investování. Zajímavou nabídku možností, jak plánovat svou finanční budoucnost, naleznou zájemci také v nově zřízené interaktivní aplikaci na webových stránkách, kterou můžete jednoduše propojit s informacemi ze sociální sítě LinkedIn. Aplikace sama vložená data zanalyzuje a zpracuje výstupní video, po němž zájemce získá relevantní kontakty a odkazy.