Nebankovní půjčky si nechte pojistit proti neschopnosti splácet

Při potřebě půjčit si peníze vám mohou pomoci nebankovní půjčky. Peníze si můžete půjčit na nákup nemovitosti i rekonstrukci nebo třeba na studium v zahraničí.

Nebankovní půjčky rychle a bezpečně

Poskytovatelé půjček vám výjdou vstříc a vyřídí vše rychle. Nebankovní půjčky jsou nejen rychlé, ale i velmi bezpečné, pokud si vybíráte pečlivě. K výběru můžete využít online srovnání. Po zadání čátky a typu půjčky ihned vidíte celou řadu ověřených půjček.

Dlouhodobá půjčka může být poskytnuta v řádech stovek tisíc korun. Vybírejte proto možnost pojistit si půjčku proti neschopnosti splácet. Pojištění budete hradit rovnou se splátkou. Sice se vám splátka navýší, ale máte tak jistotu, že v případě nemoci za vás pojišťovna uhradí několik splátek.

pojištění půjčky nám pomůže při:

  • dlouhodobé nemoci
  • ztrátě zaměstnání

Pojistit lze nejen půjčka

Máte pojištění životní, úrazové nebo svého majetku? Pojistěte si i své bankovní i nebankovní půjčky. Ulevíte své peněžence v případě, že ze dne na den příjdete o práci, onemocníte nebo se vám stane těžký úraz. Pojištění vyžaduje například hypotéka. Chráníte tak nejen sebe, ale i svou rodinu od možných potíží. Nelze pojistit krátkodobé půjčky.
Pojištění nebankovní půjčky vám sjedná vybraná společnost nebo si jej můžete domluvit individuálně u pojišťovny, která se tímto typem pojistných událostí zabývá. Není problém si nechat poradit od finačního poradce. Mnozí vám ušijí pojistku „na míru“. Nebankovní půjčky v řádu desítek tisíc si pojišťovat nemusíte, ale i to je možné. O půjčku si můžete požádat sami nebo s partnerem a zda se pro pojistku rozhodnete je jen na vás a vašich finančních možnostech. Vždy si zjistěte podmínky pojistky, kdy máte nárok na pojistné plnění v případě škodné události.