Nebankovní půjčky se zástavou a pojištění proti neschopnosti splácet

Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti lze považovat za nebankovní hypotéky, které mají své výhodné podmínky pro žadatele. Není problém si je sjednat. Pro váš klid je možné si tyto půjčky připojistit.

Nebankovní půjčky se zástavou lze připojistit

Ačkoliv jsou nebankovní půjčky se zástavou od soukromých firem či osob, je možné si u nich sjednat pojištění proti neschopnosti splácet. V okamžiku, kdy se ocitnete v problémech pak je možné si nechat uhradit několik splátek pojišťovnou. Dlouhodobá půjčka s pojištěním proti neschopnosti splácet není nic neobvyklého, naopak řada zákazníků na tuto možnost vůbec nemyslí.

Schválili vám nebankovní půjčky se zástavou? Zeptejte se na pojištění proti platební neschopnosti. Nikdy nevíte, zda nepříjdete o práci nebo neonemocníte. Můžete si tak ušetřit řadu bezesných nocí, kdy nevíte kudy kam. Půjčka na nemovitost je vhodný produkt, když chcete koupit dům, byt, splatit dluhy nebo vyplatit exekuce. Příjmy dokládat nemusíte, ale ručíte nemovitostí.

Proč se pojistit proti neschopnosti splácet:

  • Užitečný pomocník v nesnázích
  • Pojišťovna za vás uhradí splátky když onemocníte
  • Ušetříte si problémy s penále
  • Připojištění platíte ve splátce půjčky

Nebankovní půjčky na nové bydlení

Chcete si pořídit nové bydlení právě za pomoci nebankovní půjčky se zástavou? Pak je rozhodně důležité si spočítat, zda máte na splátky a případně se pojistit. V případě, že půjčku nesplácíte, může se stát, že příjdete o svou nemovitost. V případě potíží si můžete domluvit také dočasně snížené splátky či jejich odklad, pokud to smlouva o půjčce rovnou nezakazuje. Dostat se do problémů může každý z nás ne vlastní vinou.