Krátkodobé půjčky vyřeší povinné ručení

Složenka, která nás vyzývá k platbě povinného ručení, přichází téměř pokaždé v nevhodnou chvíli. Je to i váš případ? Přišla vám složenka, ale nemáte dost peněz na její zaplacení? Nemusíte se stresovat, pomoci vám mohou právě krátkodobé půjčky a kromě nich se nabízí i ještě jedna možnost, jak rychle a bez problémů získat peníze.

Krátkodobé půjčky jsou zbaveny složité administrativy

Krátkodobé půjčky možná znáte pod pojmem půjčky do výplaty, rychlé půjčky, půjčky bez potvrzení příjmu aj. Ve své podstatě se jedná vždy o půjčku se stejnými podmínkami, ovšem jinak pojmenovanou. Charakteristickým prvkem tohoto typu půjčky je jednoduchá administrativa. Půjčka se sjednává online. Vyplňují se jen základní údaje jako:

  • jméno a příjmení
  • bydliště
  • místo narození
  • číslo občanského průkazu
  • číslo mobilního telefonu
  • číslo bankovního účtu aj.

Krátkodobé půjčky nabízí peníze ihned

Do žádosti uvádíte také výši částky a dobu splatnosti. Ihned vám bude vypočítáno, kolik peněz musíte vrátit. Po odeslání žádosti vám cca do 3 minut přijde potvrzení o schválení půjčky a do 10 minut budou peníze na vašem účtu. Prostřednictvím půjčky získáte 500 Kč až 10 000 Kč.

Jaká jiná možnost se nabízí?

Kromě krátkodobé půjčky je možné rychle získat peníze z kreditní karty. U té si dejte pozor, protože pokud budete chtít peníze vybrat, budete platit vysoký poplatek. Na kreditní kartě jsou také dost vysoké úroky. Její výhodou je, že si jejím prostřednictvím můžete půjčit až 50 000 Kč. Záleží na tom, jakou nabídku od banky dostanete. O kreditní karty se žádá osobně na pobočce banky, někde stačí jen online žádost.