Je oprava motorky příliš drahá? Pomůže vám půjčka v hotovosti

Využíváte svou motorku kromě výletování i na cestu do práce či jiné důležité cesty? Je pro vás prakticky nepostradatelná? Pak pro vás v případě, že se rozbije, může nastat pořádný problém. Opravy motorky totiž nejsou nic levného. Pokud motorku nutně potřebujete opravit, ale nemáte na to dost peněz, nabízí se snadné řešení – a tím je půjčka v hotovosti. Takto si můžete půjčit až 10 000 korun, doba splatnosti je 7 až 45 dnů.

Pro koho je půjčka v hotovosti určena?

Požádat si o ni může každý, kdo je občanem České republiky, je ve věku od 20 do 75 let. Je tedy vhodná pro všechny, komu se akutně nedostávají peníze – ať už to jsou lidé před výplatou, nezaměstnaní, podnikatelé či studenti. Na náklady za opravu motorky je tedy ideální.

Půjčka v hotovosti – jak ji získat?

  • vyplňte formulář na webových stránkách poskytovatele
  • nebo si o ni požádejte prostřednictvím SMS zprávy
  • během pár okamžiků vám bude doručena zpráva, zda vám půjčka byla schválena
  • pokud dojde ke schválení, obdržíte peníze a informace nutné ke splacení půjčky

Výhody této krátkodobé půjčky

  • jedná se o typ půjčky bez registru
  • nemusíte prokazovat svůj příjem
  • pokud půjčku nestihnete splatit včas, nejpozději v poslední den splatnosti si ji můžete nechat prodloužit

Další alternativy, jak splatit opravu motorky

Pokud motorku nepotřebujete nutně každý den, s opravou vyčkejte až po výplatě. Případně můžete o finanční pomoc požádat své blízké, vše jim ale dobře vysvětlete, aby nedošlo ke zbytečným nejasnostem. Vhodný je pro tento případ i kontokorent, díky němuž můžete z bankovního účtu vybírat do mínusu. Oproti tomu dlouhodobá půjčka je pro tento případ nevhodná – pokud se ovšem nejedná o opravy za desítky tisíc korun.