Co byste neměli opomenout při pojištění podnikání?

Je řada produktů pojišťoven, které by neměl podnikatel v žádném případě opomenout. Níže najdete výčet některých nejdůležitějších produktů na českém trhu vhodných pro podnikatele k zajištění nejčastějších rizik v podnikání.

Pojištění majetku

Nepříznivé dopady nepředvídatelných událostí, které mohou zničit majetek firmy, řeší pojištění majetku. Kvalitní pojištění nemovitostí a veškerého majetku je tak nezbytnou součástí komplexní ochrany před rizikem každé firmy.

Základní majetková pojištění:

Speciální majetková pojištění:

  • Elektronická zařízení
  • Stroje

Všeobecná zodpovědnost za škody

Pokud způsobíte škodu třetí straně v souvislosti se svojí podnikatelskou činností, můžete využít pojištění všeobecné zodpovědnosti, které kryje tyto nepříjemné události a chrání Vás před velkými výdaji v případě náhrad při škodě třetí strany.

Pojištění flotily

Neméně důležitým pojištěním, které je u nás velmi známe, je pojištění automobilů. Patří sem povinné ručení a havarijní pojištění. U mnoha pojišťoven je dále možno sjednat další doplňková připojištění, která kryjí většinu událostí týkající se firemního vozidla nebo flotily firemních vozidel.

Pojišťovny dále nabízejí nepřeberné množství dalších produktů a připojištění, které se liší od pojišťovny k pojišťovně. Je dobré si sjednat schůzku s poradcem a domluvit se v případě požadavku, který nejde krýt klasickým výše uvedeným způsobem. Pro více informací nás prosím kontaktujte na emailu info@sjednatpojisteni.cz